Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Speciaalbierkoning.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
"A long time ago in a galaxy far, far away ontmoetten Emperor’s Brewery uit Coalville (VK) en Brouwerij Kees elkaar en zijn beide Jedi Masters in het brouwen van imperial stouts. De Imperial Dominion is echt zo Out of Space en met zijn 13,7 lichtjaren…. sorry 13,7% alcohol is het echt een bier waar je voor moet gaan zitten."
EAN | 8720297863318 |
---|---|
Merk | Kees |
Percentage alcohol | 13.8% |
Verpakking Bier | Blik |
Biersoort | Barrel Aged, Stout |
Ideale drink temperatuur | 11° |
Land van herkomst | Nederland |
Stad van herkomst | Middelburg |
Vanaf wanneer op de markt | 2024 |
inhoud | 33 cl |
geadviseerd glas | teku |
Geadviseerd eten | Zoet Kaasje, Oude Kaas, Scherpe Kaas, Chocolade, Gegrilde Kip, Karamel, Mango, Zoet Desert, Zoet Fruit |
kleur | Zwart |
Smaakprofiel | krachtig, rijk |
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste) | 9 |
zoetheid (1=minste tot 10=meeste) | 8 |
zuurheid (1=minste tot 10=meeste) | 1 |
bitterheid (1=minste tot 10=meeste) | 4 |
Let op: Dit bier wordt verkocht inclusief €0,15 statiegeld, dit zit al bij de prijs inbegrepen. Het blik kan je weer inleveren bij een inzamelpunt (bijvoorbeeld in de supermarkt) om je statiegeld terug te krijgen.
Kees en Emperor s Brewery Imperial Dominion - 13.7 % Imperial Stout met Koffie & Donkere Chocolade. - 33cl blik
Imperial Dominion:
Een lange tijd geleden, in een sterrenstelsel ver, ver weg, kruisten de wegen van The Emperors Brewery uit Coalville (VK) en Brouwerij Kees elkaar. Samen zijn zij Jedi Masters in het brouwen van de meest sublieme Imperial Stouts.
Maak kennis met de Imperial Dominion! Deze geweldige stout is werkelijk "Out of Space" en met een kracht van maar liefst 13,7% alcohol is het een bier waarvoor je even moet gaan zitten. Het is een ervaring die je niet wilt missen!
Laat je meevoeren naar een andere dimensie van smaak, waar rijke, volle tonen en een zijdezachte afdronk je zintuigen zullen prikkelen. Perfect voor een avond onder de sterren of als bijzonder cadeau voor de ware bierliefhebber.
Bestel nu de Imperial Dominion in onze webwinkel en ervaar zelf de kracht van deze intergalactische stout! May the hops be with you!
Brouwerij Kees:
Pure & Craft dat is waar Kees Bubberman, eigenaar van Brouwerij Kees voor staat. Met zijn vertrouwde brouwteam creërt hij verrassende bieren met gedurfde smaken van de best mogelijke en constante kwaliteit. Klassieke stijlen gebrouwen, met een eigen twist, vol van karakter en verrassend van smaak.