Blackout Vilify

Blackout Vilify

Blackout Discordia Gin BA

Blackout Discordia Gin BA

Blackout X Kees Ego Birth

Blackout X Kees Ego Birth – 33cl, 10,5% Imperial Stout. Intens en romig met rijke tonen van chocolade en marshmallow. Vol, krachtig en perfect voor stoutliefhebbers die houden van zoete diepgang.

€ 8,05
Beschikbaarheid:
Op voorraad
SKU
Blackout Ego Birth
Beschikbaar vanaf:
  • Koop 6 voor
    € 7,80
    en bespaar 3%
Incl. BTW
Product eigenschappen
Meer informatie
EAN5940714887564
MerkBlackout Brewing
Percentage alcohol10.5 %
Verpakking BierBlik
BiersoortImperial Stout, Porter & Stout, Stout, Stout/Porter/Scotsh
Ideale drink temperatuur12°
Land van herkomstRoemenie
Stad van herkomstCluj
Vanaf wanneer op de markt2025
inhoud33 cl
geadviseerd glaskelk, tulp
Geadviseerd etenAardbeien, Zoet Kaasje, Jong Kaasje, Mild Kaasje, Gegrilde Kip, Gekruid Oosters Eten, Geroosterde Groenten, Pittige Snacks, Roasted Bacon, Burger, Pizza, Spareribs
kleurZwart
Smaakprofielkrachtig, rijk
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste)9
zoetheid (1=minste tot 10=meeste)7
zuurheid (1=minste tot 10=meeste)1
bitterheid (1=minste tot 10=meeste)3

Blackout X Kees Ego Birth – 33cl | 10,5% Imperial Stout | Met chocolade en marshmallow

Blackout X Kees Ego Birth is een gedurfde en decadente Imperial Stout die het resultaat is van een unieke samenwerking tussen het Slowaakse Blackout Brewing en het Nederlandse Brouwerij Kees. Deze krachtige stout met een alcoholpercentage van 10,5% is een waar dessert in een blik, rijkelijk gebrouwen met toevoeging van chocolade en marshmallow voor een intens volle, zoete smaakbeleving.

In het glas presenteert deze stout zich diepzwart met een romige, donkerbruine schuimkraag. Het aroma is verleidelijk, met uitgesproken tonen van pure chocolade, geroosterde mout, vanille en een vleugje geroosterde marshmallow. De smaak is complex en vol: zachte zoetheid wordt ondersteund door een stevige body, fluweelzacht mondgevoel en een warme, licht plakkerige afdronk.

Deze Imperial Stout is bij uitstek geschikt voor de liefhebber van krachtige, zoetige bieren met dessertkarakter. Perfect als afsluiter van een maaltijd, bij een chocolade-dessert of gewoon als genietmoment op zich. De 33cl blikverpakking maakt het ideaal voor individueel gebruik, zonder in te boeten op beleving of intensiteit.

Kenmerken:

  • Inhoud: 33cl blik

  • Alcoholpercentage: 10,5%

  • Bierstijl: Imperial Stout

  • Bijzondere ingrediënten: Chocolade, marshmallow

  • Kleur: Diepzwart

  • Smaakprofiel: Rijk, zoet, romig, chocolade, vanille, geroosterde marshmallow

  • Aroma: Geroosterde mout, cacao, suikerwerk, lichte koffie

  • Perfect bij: Chocoladedesserts, cheesecake, winterse avonden, als after-dinner bier

Blackout X Kees Ego Birth is een uitgesproken stout die kracht en finesse combineert in één luxueuze ervaring – een bier dat niet alleen opvalt, maar bijblijft.

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Blackout X Kees Ego Birth
Ben je oud genoeg voor deze webshop?
Je dient minimaal 18 jaar oud te zijn om de site te bezoeken.