Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
Een heerlijke Penut Butter Pastry Stout van Brouwerij Kees in samenwerking met Frontaal Brewing Co.
EAN | 8720297863110 |
---|---|
Merk | Kees |
Percentage alcohol | 20.0 % |
Verpakking Bier | Fles |
Biersoort | Stout |
Ideale drink temperatuur | 12° |
Land van herkomst | Nederland |
Stad van herkomst | Middelburg |
Vanaf wanneer op de markt | 2024 |
inhoud | 75 cl |
geadviseerd glas | teku |
Geadviseerd eten | Jong Kaasje, Mild Kaasje, Oude Kaas, Scherpe Kaas, Pittige Snacks, Roasted Bacon, Toffee, Zoet Desert, Burger |
kleur | Zwart |
Smaakprofiel | rijk, zoet |
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste) | 9 |
zoetheid (1=minste tot 10=meeste) | 8 |
zuurheid (1=minste tot 10=meeste) | 2 |
bitterheid (1=minste tot 10=meeste) | 2 |
Kees Double Fudge - Ice Bocked Caramel Fudge Stout - 75cl - 20,0% - 75cl fles
Double Fudge:
Ga voor die Double Fudge van Brouwerij Kees maar eens goed zitten. Deze dikke eisbock van maar liefst 20% heeft onze befaamde Caramel Fudge Stout als basis. Door het eisbocken creërden we een nog vollere intense smaak van karamel en chocolade. Klaar om omver geblazen te worden door een smaakexplosie?
Brouwerij Kees:
Pure & Craft dat is waar Kees Bubberman, eigenaar van Brouwerij Kees voor staat. Met zijn vertrouwde brouwteam creërt hij verrassende bieren met gedurfde smaken van de best mogelijke en constante kwaliteit. Klassieke stijlen gebrouwen, met een eigen twist, vol van karakter en verrassend van smaak.