Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
EAN | 8720615261185 |
---|---|
Merk | Brouwerij Moersleutel |
Percentage alcohol | 9.0 % |
Verpakking Bier | Fles |
Biersoort | Imperial Stout |
Ideale drink temperatuur | 12° |
Land van herkomst | Nederland |
Stad van herkomst | Alkmaar |
Vanaf wanneer op de markt | 2022 |
inhoud | 75 cl |
geadviseerd glas | snifter, teku |
Geadviseerd eten | Zoet Kaasje, Jong Kaasje, Gegrilde Kip, Gekruid Oosters Eten, Mexicaanse Hapjes, Pesto, Zoet Desert, Steak, Stoofpot, Spareribs |
kleur | Zwart |
Smaakprofiel | bitter, donker, krachtig, rijk, spicy, zoet |
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste) | 9 |
zoetheid (1=minste tot 10=meeste) | 8 |
zuurheid (1=minste tot 10=meeste) | 1 |
bitterheid (1=minste tot 10=meeste) | 7 |
Moersleutel Wanna Taste My Yule Log - Imperial Stout - 9% - 75cl
Wanna Taste My Yule Log:
Moersleutel kennende is dit weer een lekkernij om met mes en vork te verorberen. Een Imperial Winter Stout van 9%. Gebrouwen met sinaasappelschil, kardemom, venkelzaad, chocolade, tonkabonen en vanille.
Een feest op tafel tijdens het kerstdiner.
Brouwerij Moersleutel:
Brouwerij De Moersleutel is een echt familiebedrijf. Sjaak en Margreet Zomerdijk runnen de brouwerij samen met hun vier zoons Pim, Tom, Rob en Max. De brouwerij is gevestigd in Alkmaar. Bekende bieren van De Moersleutel, beer engineers, zijn toch wel de Motorolie varianten en de Willy Tonka varianten.